Uroczystości

Uroczystości

Gospodarstwo Rolno-Rybackie i Turystyczne „Nad Potokiem” proponuję organizację wyjątkowych wydarzeń skrojonych na potrzeby każdego gościa oraz każdej sytuacji w niesamowitym i niepowtarzalnym klimacie którą stworzył krajobraz.

Wesela

Perfekcyjnie przygotowane w niepowtarzalnym stylu wesele do marzenie wielu przyszłych młodych par. Z wielką przyjemnością przygotujemy dla Państwa WESELE W PLENERZE.
Ślub to szczególnie radosne wydarzenie w życiu dla każdego człowieka, aczkolwiek związane z nim przygotowania i ceny które proponują lokale zajmująca się organizowaniem takie typu imprez może stać się nie wykonalne lub nie sprosta naszym skrytym oczekiwaniom. Wychodząc naprzeciw takim ofertą, chcąc pomóc stworzyć niepowtarzalne chwilę zapraszamy do zainteresowania się ofertą stworzoną przez nasz Ośrodek na WESELE W PLENERZE
Oferujemy:…

czytaj więcej

Uroczystości rodzinne

Chrzciny, komunia, urodziny, rocznica, wieczór kawalerski i panieński to okazję do zorganizowania niepowtarzalnej imprezy w unikalnym miejscu jakim jest Gospodarstwo Rolno-Rybackie i Turystyczne „Nad Potokiem”. Proponujemy kompleksową pomoc w zorganizowaniu uroczystości rodzinnej która przez długi czas będzie miłym wspomnieniem. Uroczystości w naszym Ośrodku nie zamykają się do biesiadowania przy pięknie zastawionym stole, nasza oferta na imprezy w gronie najbliższym to możliwość skorzystania z noclegu w naszym pensjonacie lub stylowo wykonanym Domku Góralskim który otacza już mało spotykana dzika natura, a także plac zabaw dla najmłodszych, mini ZOO i cały ogrodzony plac ośrodka w którym najmniejsze pociechy będą   bezpieczne. Dla smakoszy dobrego prawdziwego jedzenia oferujemy specjalną ofertę, nasz prywatny staw gromadzi wiele gatunków ryb, które z chęcią dla Państwa przygotujemy na miejscu.
Do zorganizowania niepowtarzalnej imprezy oferujemy także:…  

czytaj więcej